جمعه 9 آبان 1399 _ 13 ربيع الأول 1442 _ 30 اکتبر 2020
فارسی | English
 منوی اصلی
 
 ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  
 
کلمه عبور را فراموش کردم
عضویت
 
 
لینکی ثبت نگردیده است.‏
 
تاریخ : يکشنبه 12 شهريور 1396     |     کد : 76

بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه ایران

سمینار شیمی تجزیه ایران

بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه ایران در روز هشتم شهریور 96 در سالن همایشهای پتروشیمی تبریز برگزارشد


 

بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه ایران در روز هشتم شهریور 96 با سخنان دکتر ولی زاده  رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و با حضور جمعی از برجسته ترین دانشمندان و پژوهشگران شیمی تجزیه در سالن همایشهای پتروشیمی تبریز برگزارشد.
 

دکتر حبیبی در مصاحبه با  خبرگزاری صدا  و سیما  در ارتباط  با  برگزاری  این سمینار  گفت :  محورهای اصلی الکتروشیمی تجزیه‌ای، اسپکتروسکوپی، کروماتوگرافی و روشهای جداسازی، کمومتریکس، نانوشیمی، آموزشی شیمی تجزیه، محیط زیست و استانداردهای صنعتی است.

دکتر حبیبی افزود: ۴۸۰ مقاله و پژوهش کاربردی در این سمینار پذیرفته شده است که در طول ۳ روز ۲۴ عنوان به صورت سخنرانی و مابقی به شکل پوستر ارائه میشود.
وی افزود: اساتید سرشناس و بین المللی شیمی و مهندسی شیمی دانشگاههای سراسر کشور در این سمینار حضور دارند.
دبیرعلمی سمینار اضافه کرد: از برنامه‌های جنبی این همایش علمی برگزاری ۹ کارگاه آموزشی و ارائه دستاوردهای واحدهای صنعتی و معدنی در قالب نمایشگاه است.
هدف از برگزاری این همایش ایجاد فرصتی دوباره برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی-پژوهشی در زمینه‌های مختلف شیمی تجزیه و برقراری ارتباط بیشتر بین دانش ‏پژوهان، نهادهای دانشگاهی و مراکز صنعتی و تعامل و اهتمام آن‌ها در راستای حل مشکلات صنعتی کشور در حوزه شیمی تجزیه اعلام شده است.
گفتنی است در این مراسم از شیمیست جوان و برتر  سال 96 (دکتر مهراورنگ قائدی ) ، و دکتر حبیبی و دکتر متین دبیران علمی و اجرایی این سمینار تقدیر شد .
درمراسم افتتاحیه این سمینار ، پروفسور شمسی پور رئیس انجمن شیمی ایران و پروفسور گلابی از اساتید برجسته شیمی تجزیه ایران نیز سخنرانی کردند .

                               
                             
                         


چاپ چاپ